Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/sportski/public_html/wp-content/themes/hsmuzejtheme/single.php on line 41

Plakat Hrvatske sokolske župe Ban Paližna

11. listopada 2021

Plakat Hrvatske sokolske župe Ban Paližna u Zadru za godišnji slet u Biogradu na moru 19. listopada 1913., INV 6068

TAG ZA KARTICU OSOBE
Ime i prezime osobe ili umjetnika vrlo dugačko
Funkcija opcinalno

Od najmlađe generacije do akademika, umjetnici kroz svoje iskustvo sportske aktivnosti, kroz sportove koje su trenirali, kroz dnevnu sportsku rekreaciju u kojoj uživaju, prenose iskustvo u svoja umjetnička djela koja govore o strasti, osobnim stavovima, rekreaciji, čarobnim sjećanjima na stare stadione, prijenosima sportskih natjecanja na crno bijelim televizorima, čaroliji natjecanja i radosti druženja.

PREUZMITE DOKUMENT CUSTOM NAZIV LINKA

Budite u koraku s događanjima

Prijavite se na newsletter Hrvatskog športskog muzeja i ostanite upozanti sa zbivanjima u hrvatskom sportu.